Czy chcesz, żeby Twoje  dziecko  produktywnie spędzało czas przed komputerem?

Kursy Programowania 

dla dzieci i młodzieży

w  Brzesku 

Giganci Programowania to:

 • Programowanie
 • Tworzenie gier i aplikacji
 • Budowa stron www, Hacking

W dzisiejszym cyfrowym świecie nauka programowania jest tak samo istotna jak nauka czytania czy matematyki!

Kim Jesteśmy?

Giganci Programowania to innowacyjna ogólnopolska placówka, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych nowymi technologiami i programowaniem komputerów.  Do tej pory zaufało nam ponad 20 000 rodziców.

Naszym celem jest wyszkolenie znającego się na informatyce młodego człowieka, który bez żadnych kompleksów będzie mógł funkcjonować w przyszłości na nowoczesnym rynku pracy.

Wierzymy, że nauka programowania rozwija nie tylko umiejętności cyfrowe, dające lepszy start w przyszłość, ale - co ważniejsze – stymuluje kreatywność oraz rozwój logicznego myślenia.

Czego nauczy się Twoje dziecko?

Na zajęciach z zawodowymi programistami Twoja pociecha nauczy się:

 • programować
 • tworzyć strony www,
 • tworzyć własne gry i aplikacje na telefon,
 • rozwinie umiejętności kreatywnego, logicznego myślenia,
 • zdobędzie podstawy zawodu przyszłości.

Przy okazji będzie się dobrze bawić!

Czy warto uczyć dziecka programowania?

Dzieci zwykle spędzają dziesiątki godzin przed ekranem smartphona, tabletu czy komputera. Może dobrym pomysłem byłoby, aby ten czas był spędzany produktywnie. Na tworzeniu własnej aplikacji czy gry.


Warto wiedzieć, że programiści to „gwiazdy rocka” rynku pracy. To nie oni szukają pracy, ale praca szuka ich. Pracę znajduje każdy kto ma podstawowe umiejętności. Młody początkujący programista bez problemu znajdzie wysoce płatną pracę . Wielu adeptów tej sztuki w wieku 25 lat potrafi zarabiać ponad 10,000 miesięcznie.

CO TWOJE DZIECKO OTRZYMA 

W RAMACH KURSU?

SEMESTR NAUKI PROGRAMOWANIA

Każdy z uczestników zaczyna od kursu podstawowego. Po zdobyciu podstawowej wiedzy z programowania uczestnik może kontynuować naukę na dodatkowych kursach specjalistycznych.

DOSTĘP ONLINE DO WSZYSTKICH MATERIAŁÓW Z KURSU

Twoje dziecko otrzyma materiały powtórzeniowe z każdych zajęć.

DOSTĘP DO KOMPUTERA Z OPROGRAMOWANIEM

Na każdych zajęciach dziecko ma dostęp do przygotowanego komputera wraz z niezbędnym oprogramowaniem.

WSPARCIE TRENERA PROGRAMOWANIA

Trener programowania stanie się mentorem i pomoże dziecku na każdym etapie kursu. W razie potrzeby indywidualnie omówmy poszczególne zadania czy wyzwania z dzieckiem.

PRZYSZŁOŚCIOWĄ PASJĘ ORAZ HOBBY

Programowanie bardzo pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, kreatywność, zdolność logicznego myślenia oraz podejmowanie decyzji. Programiści nie szukają pracy, ale praca szuka ich. Dzięki poznaniu programowania dziecko w przyszłości może zdobyć elitarny, bardzo dobrze opłacany zawód.

Ile kosztują  i jak wyglądają zajęcia?

Semestr składa się z 14 spotkań, raz w tygodniu 2 x 45 minut. Opłata może być jednorazowa lub rozłożona na miesięczne raty. Cena za jedno spotkanie 2 x 45 minut to 64 zł. Koszt za cały semestr to 890 zł (kurs: wstęp do programowania - 950 zł).

Zachęcamy do polecania naszych kursów wśród znajomych - za każde polecenie otrzymają Państwo zniżkę w wysokości 5%! (polecona osoba powinna przy zapisie wpisać Państwa imię i nazwisko w polu "Uwagi"). Taka sama zniżka obowiązuje w przypadku rodzeństwa, zapisanego na kursy.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty. 

W każdej grupie jest maksymalnie 12 dzieci, aby każde dziecko miało dobre warunki do nauki.


Na każdych zajęciach dziecko tworzy prosty program komputerowy, grę lub aplikację na telefon.

W ten sposób bawi się i uczy podstaw programowania.

Który kurs będzie najlepszy dla mojego dziecka?

Naukę każde dziecko zaczyna od kursu wprowadzającego w świat programowania. Cały materiał zostanie przerobiony przez dwa semestry. Mamy trzy kursy podstawowe dla dzieci w różnym wieku.


Szkoła podstawowa klasy 1-3

Podstawy programowania realizowane są w języku Scratch. Jest to edukacyjny język, stworzony jako narzędzie do nauczania dzieci podstaw programowania. Umożliwia łatwe tworzenie interaktywnych historyjek, animacji, bądź gier. Programowanie odbywa się w sposób wizualny – elementy języka mają kształt puzzli, które ułożone we właściwy sposób tworzą działający program lub grę. Od drugiego semestru wprowadzane są inne języki i platformy takie jak m.in.: KODU (tworzenie gier 3D) oraz Makey Makey (programowanie z wykorzystaniem płytek elektronicznych). 

Szkoła podstawowa klasy 4-6

Podstawy programowania realizowane są w języku Scratch. Jest to edukacyjny język, stworzony jako narzędzie do nauczania dzieci podstaw programowania. Umożliwia łatwe tworzenie interaktywnych historyjek, animacji, bądź gier. Programowanie odbywa się w sposób wizualny – elementy języka mają kształt puzzli, które ułożone we właściwy sposób tworzą działający program lub grę. Od drugiego semestru wprowadzane są inne języki i platformy takie jak m.in.: App Inventor (tworzenie aplikacji mobilnych), KODU (tworzenie gier 3D) oraz Python z Minecraftem.

7 i 8 klasa szkoły podstawowej i Liceum

Kurs obejmujący 2 semestry, stanowi wstęp do „prawdziwego” programowania. Na przykładzie nowoczesnego, opracowanego przez firmę Microsoft języka C#,omawiane są jego podstawowe elementy, takie jak: zmienne, stałe, instrukcje warunkowe, pętle, metody, klasy itd. Elementy te są wykorzystywane do tworzenia ciekawych projektów praktycznych.

Oprócz tego, uczeń poznaje podstawy tworzenia gier w Unity,podstawy bezpiecznego korzystania z Internetu ihackinguoraz podstawy tworzenia aplikacji mobilnych w środowisku Android.

Po przerobieniu kursu podstawowego i przyswojeniu podstaw. Dziecko może wybrać sobie specjalizację i rozwijać się na pozostałych kursach w tematyce:

 • Tworzenie gier w 3D
 • Budowa stron www
 • Hacking

Sprawdź opisy wszystkich kursów

Czym nasze zajęcia różnią się od lekcji informatyki w szkole i innych komercyjnych zajęć?

Nauczyciele informatyki to często pasjonaci, ale nie są profesjonalnymi programistami. Nasze programy edukacyjne zostały stworzone przez zawodowych programistów, co zapewnia wysoką jakość wiedzy. Ponadto dziecko może ciągle się rozwijać i poszerzać wiedzę o nowe specjalizacje. Zakres wiedzy jest znacznie szerszy niż w szkole.


Komercyjne zajęcia na rynku zwykle ograniczają się do spotkań, gdzie dziecko tylko mile spędza czas, ale nie przechodzi pełnego programu edukacyjnego.  U nas po dwusemestralnym kursie podstawowym dziecko nie tylko zdobywa solidne podstawy wiedzy programistycznej, ale może kształcić się dalej.

Co otrzymasz jako rodzic?

Otrzymujesz:

 • KONSULTACJA Z NAUCZYCIELEM
  Otrzymujesz możliwość omówienia postępów dziecka z nauczycielem.
 • DOSTĘP DO MATERIAŁÓW POWTÓRZENIOWYCH
  Otrzymasz stały dostęp do wszystkich materiałów powtórzeniowych do zajęć Twojego dziecka.
 • GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY
  Jeżeli po pierwszych zajęciach dziecko uzna, że programowanie nie jest dla niego zwracamy pieniądze. 

W naszych działaniach wspiera nas grono pedagogów, posiadających szerokie kompetencje i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

WYDARZENIE

Koduj z Gigantami

Wydarzenie KODUJ Z GIGANTAMI to bezpłatne dwudniowe warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży organizowane w 22 miastach w Polsce. Od 2017 roku z sukcesem zostały zorganizowane 4 edycje darmowych warsztatów dla dzieci i młodzieży, które odbyły się na terenie całej Polski. Do tej pory w warsztatach wzięło udział łącznie prawie 6,5 tysiąca uczniów.


"Koduj z Gigantami" odbędzie się 15-16 Lutego

(sobota i niedziela) w Brzesku przy Placu Kazimierza Wielkiego 8, I piętro, lok. 108


Zapisy już 2 stycznia 2020!

Bezpłatne warsztaty „Koduj z Gigantami” to wydarzenie promujące ideę nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. Ma ono na celu zwiększenie świadomości o programowaniu, zapoznanie z programowaniem i narzędziami programistycznymi, nowymi technologiami, a dla starszych uczniów również zwiększenie świadomości o dalszej ścieżce edukacji i pracy w IT.


"Koduj z Gigantami" to idealna okazja aby dziecko mogło sprawdzić czy podobają mu się zajęcia. Być może złapie bakcyla :) 

Gdzie nas znajdziesz?

Jesteśmy w samym centrum Brzeska


Znajdujemy się w samym centrum Brzeska.

Sala szkoleniowa znajduje się przy Placu Kazimierza Wielkiego 8, I piętro, lok. 108 (Budynek Multimedia)


Zaparkujesz bez problemu w pobliżu Budynku Multimedia lub na zlokalizowanym w pobliżu parkingu.

Masz pytania?

?telefon: +48 669 984 804

 ? email: brzesko@giganciprogramowania.edu.pl

Add Content Block