Indywidualne lekcje dla dzieci i młodzieży
od 10 do 18 roku życia w Brzesku i okolicach!

​Ucz się jak Lubisz!

Nauka programowania, grafiki, animacji czy stron internetowych w najbardziej efektywny sposób pod okiem Twojego indywidualnego Mentora dostosowana do indywidualnych potrzeb ucznia!

Jak możemy pomóc? Zadzwoń, porozmawiamy!

669 984 804 

Zalety zajęć indywidualnych:

 • Kurs indywidualny jest prowadzony przez zawodowych informatyków, grafików z doświadczeniem w zawodzie i nauczaniu
 • Program przygotowany na bazie aktualnych standardów, dobrych praktyk z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb. 
 • ​​Nauka poprzez ​wykonywanie praktycznych zadań
 • Elastyczne godziny nauki ustalane indywidualnie
 • Nauka stacjonarna w sali ale też z dowolnego miejsca na świecie​ - online jeśli zajdzie taka potrzeba.
​​" Indywidualne podejście prowadzących uwzględniające preferencje i możliwości nauki."

​Mariusz

​Nauczyciel zdolniacha.pl

Ponadto dodatkowe benefity:

 • Dostosowanie do indywidualnych potrzeb - Instruktor może dostosować tempo, styl nauczania oraz materiały do indywidualnych potrzeb, zainteresowań i poziomu umiejętności ucznia. To zwiększa efektywność nauki i pozwala na szybsze osiąganie postępów.
 • Personalizacja ścieżki edukacyjnej - Możliwość wyboru konkretnych technologii i projektów, nad którymi chce się pracować, umożliwia uczestnikom kształtowanie własnej, unikalnej ścieżki edukacyjnej.
 • Natychmiastowa pomoc i feedback - W trakcie zajęć uczniowie mogą zadawać pytania i otrzymywać natychmiastowe odpowiedzi oraz feedback od swojego instruktora. To pozwala na szybkie rozwiązywanie problemów i wątpliwości.
 • Motywacja i zaangażowanie - Indywidualne zajęcia często wiążą się z większym zaangażowaniem i motywacją ze strony uczestników, co sprzyja utrzymaniu ciągłości nauki i osiąganiu lepszych wyników.

Indywidualne korepetycje dla dzieci i młodzieży z tematów które Cię interesują!


Naucz się podstaw programowania, grafiki, animacji czy tworzenia stron internetowych w najbardziej efektywny sposób pod okiem Twojego indywidualnego Mentora. Czas i miejsce nauki wybieramy indywidualnie. W ten sposób z łatwością pogodzisz naukę z codziennymi obowiązkami. Na kursie indywidualnym masz stałą opiekę doświadczonych nauczycieli, którzy na bieżąco sprawdzają Twoje postępy, uczą dobrych praktyk i odpowiadają na wszystkie Twoje pytania.

GRAFIKA / UI / UX

Twoją pasją jest rysowanie? Chciałbyś tworzyć interfejsy na storny internetowe czy komórkowe? Chciałbyś obrabiać zdjęcia w Photoshop? Może tworzyć reklamy graficzne, memy czy miniaturki na YouTube? Powiedź nam czym się interesujesz a postaramy się Ci pomóc w nauce.

PROGRAMOWANIE

Nauka programowania od podstaw w każdym wieku. Chcesz się nauczyć programować gry? Tworzyć strony internetowe czy aplikacje na telefon? Znajdziesz to u nas.

​Animacja i Obróbka Filmów

​Animacja lub filmy na YouTube to coś co Ci sprawia radość? Może chciałbyś zostać kolejnym znanym YouTuberem? Damy Ci ​ogrom wskazówek jak zacząć a reszta już zależy od Ciebie!

achaCena

dostosowane do różnych potrzeb


Cena bazowa za godzinę lekcyjną 45 min z mentorem to koszt 149 zł która spada w zależności od ilości wykupionych spotkań.

Zapraszamy na konsultajce i Jednorazową 
lekcja Próbna 90min w cenie 199zł
 


Dostępne Pakiety

Miesięczny

Zawiera 8 godzin lekcyjnych (4x90min)

PLN

999

/pakier

 • Oszczędzasz 193zł w pakiecie
 • przeszło 1h za darmo
 • 30 min konsultacji wstępnej
 • Indywidualne podejście
Interesuje Cię inna ilość zajęć?
Nie ma problemu zapraszamy do kontaktu!

​Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do kontaktu z chęcią dowiemy się w czym możemy pomóc!

669 984 804

​Nau​ka podstaw programowania, grafiki, animacji, druku 3D czy tworzenia stron internetowych w najbardziej efektywny sposób pod okiem Twojego indywidualnego Mentora. Stacjonarnie w Brzesku lub on-line.